Hareketli Bölme Duvar

Hareketli duvar, mekânları farklı alanlara bölmek için kullanılan genelde katlanarak toplanabilen ve tamamen kapatıldığında da sabit bir duvar görüntüsü olan yeni nesil duvar sistemleridir. Haraketli bölme duvar sistemleri, kolaylıkla hareket ettirilen, açılması ya da kapanması sırasında hiçbir sorun çıkarmayan bu sistemler yaşam alanlarımızdan daha fazla verim almamız için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı konseptlerde iç mekanlarınızı estetik unsurlar göz önünde bulundurularak tasarlar sizlere konfor, ferah ve genişlik dolu alanlar oluşturmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özelliklerin ofislerini yeniden tasarlamak isteyen işletme sahiplerinin en büyük tercihlerinden olan hareketli bölme duvar modellerimizi inceleyerek sizlerde fikir sahibi olabilirsiniz. Etkili ve yaşam dolu bir ofis ortamı için hareketli bölme duvar özelliklerimizi sizlere şöyle açıklayabiliriz.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Hareketli bölme duvarlarda kullanılan sistemler bağımsız parçalardan meydana gelmektedir. Bağımsız parçalar raylı parçaları ve kılavuzları sayesinde kolayca hareket ettirilme özelliği sunmaktadır. Hareketli bölme duvar sistemleri panel ya da modüllerden oluşmaktadır. Bu sistemleri yaşam alanlarınızı verimli kullanmak adına neredeyse birçok yerde kullanabilirsiniz.

Bu sistemler firmamız bünyesinde özel olarak üretilmektedir. Diğer bölme duvarlardan farklı olarak tavandan desteklenmeleri yapıldığından kurulumları da oldukça basit ve kolaydır. Hareketli sistemlerde herhangi bir şekilde sabitlik söz konusu değildir. Herhangi bir alanı bölmek istediğinizde kullanacağınız en iyi bölme sistemidir.

Hareketli duvar modellerimizi incelemek ve daha fazla bilgi edinmek için ana sayfa üzerinden iletişim kurmanız gerekmektedir.

Hareketli Bölme Duvar Nerelerde Kullanılır?

Hareketli bölme duvar; ofislerde, restoranlarda, otellerin toplantı salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu alanlarda alana genişlik ve ferahlık kazandırmak için geleneksel duvar tiplerinden ziyade ihtiyaç durumlarına göre açılıp, kapanabilen hareketli sistemler kullanımı daha fazla pratiklik kazandırmaktadır. Alanlarınızı bölmek istediğinizde en kolay en hızlı şekilde kullanıma hazır hale getirecek bu sistemler üstelik çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Günümüzde kullanımı gittikçe artan bu sistemler uygun fiyata kullanıcılarını beklemektedir.

Hareketli Bölme Duvar Özellikleri

Hareketli duvarların diğer bölme duvarlara göre birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar;

  • Paletler vasıtasıyla tavana sabitlenen bu duvarlar zemin kullanımız hiçbir şekilde engellemez.
  • Bu duvarların yerleşimlerinde özel asma tavanlar kullanıldığından hiçbir güvenlik sorunu teşkil etmez.
  • Renk, dekorasyon ve malzeme konusunda çeşitliliği bulunmaktadır. Bundan dolayı ofisiniz içinde bir uyum sağlaması kolaydır.
  • Nerdeyse her alana kolayca montaj ve kurumunu sağlanmaktadır. Sabitleme esnasında uzun uğraş gerektirmez.
  • Çok yönlü olarak kullanılan bu duvar tipleri son derece doğal malzemelerden üretildiğinden ısı ve ses yalıtımı konusunda da hiçbir sorun teşkil etmezler.
  • Kişilerin isteklerine göre kişiselleştirilmiş çözümleri ile herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri içinde barındırır.
  • Üretim malzemesi ofis ihtiyacınız göz önünde bulundurularak belirlenir. Mekâna uyum sağlaması açısından estetik ve zariflik unsurları önceden belirlenen planlar dâhili içerisinde değerlendirmeye alınır.
  • İhtiyaç duyulması halinde geçiş kapıları da hareketli bölme duvar üzerine eklenebilir.
  • Alanda gizlilik sağlamak adına tüm önlemler önceden düşünülerek tasarlanır.

Bu alanda yıllardır faaliyet gösteren firmamızın hareketli bölme duvarları farklı özellikleri, kullanım amacı, istenilen yöne ve üretildikleri malzemelere göre sınıflandırılmaktadır. Yaşam alanlarınızda gizlilik, konfor ve estetiği size yeniden kazandıran yeni nesil duvar tipleri için hemen firmamız ile bağlantı kurunuz. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.maurer.com.tr tıklayınız.