PROFESYONEL DİSİPLİN
Firma olarak hedeflerimize, “kalitemizden kesinlikle ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak” prensibine sadık kalarak ulaşmayı amaç edindik.

Maurer Yapı Sistemleri, 2004 yılında kurulan ve modüler bölme duvar konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Üretim, satış, montaj, servis, onarım ve destek hizmeti vererek müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Takım anlayışını benimser ve yaşatır. Çalışanlarının bilgi becerilerini artırır ve geliştirir. Sunduğu hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi bir kuruluştur.

Maurer Yapı Sistemleri, her müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre mekanı oluşturan modüllerin en küçük parçasına kadar sahip olduğu tüm elemanları kullanarak, mekan çözümleri geliştirir ve gerçekleştirir. Tek camlı bölme duvar sistemi (KLASSE), Çift camlı bölme duvar sistemi (KLASSE PLUS), Derzli bölme duvar sistemi (DERZA) ve Hareketli bölme duvar sistemi gibi çeşitli ürün seçenekleri sunar.

Maurer Yapı Sistemleri, Türkiye ve Dünyanın en prestijli firmalarının bulunduğu referanslarını gururla sunar. Şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışını uzman ekiplerince tüm müşterilerine ulaştırır. Maurer Yapı Sistemleri olarak vizyonumuz, modüler bölme duvar sektöründe lider ve öncü bir firma olmaktır. Misyonumuz ise, müşterilerimize en uygun, en kaliteli ve en estetik mekan çözümlerini sunmaktır. Değerlerimiz ise; dürüstlük, güvenilirlik, kalite, yenilikçilik ve takım ruhudur.