Cam Bölme Duvar

Düz ya da çeşitli cam motiflerinden yapılan genelde ofis, kafe, restoran ve otellerde bölüm oluşturma amacı ile yapılan estetik ve modern bölmelere cam bölme duvar denilmektedir.

Cam bölmeler iş yerlerimizde ve yaşam alanlarımızda verimi ve etkinliği arttırma adına yapılmaktadır. Şık ve modern tasarımlar ile yapıldıklarından ortama genişlik ve ferahlık vermektedir. Cam bölmeler değişiklik kalınlıklarda yapılabilmektedir. Firmamız bu alanda yıllardır teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi yüzü ile üretimlerini yapmaktadır. Tam can bölme, yarım can bölme gibi farklı kategorilerde olabilirler. Bölmeyi yaptıran iş yeri ya da ev sahipleri istediği takdirde cam filmi ile de kaplanabilmektedir. Örneğin; idare alanları, bankalarda bu tarz istekler olabilir. Hayatımızın birçok yerinde aktif olarak kullandığımız cam bölme duvarlar ile farklı konseptler yapabilmek mümkündür.

Sizlerde ev ve iş yerlerinizde cam bölme duvar tasarımlarımız ile daha işlevsel, pratik bir çalışma/yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Cam Bölme Duvar Kullanımı

Cam bölmeler genellikle alüminyum kullanılarak yapılan çerçevelerle üretilmektedir. Bundan dolayı daha uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım ile karşımıza çıkmaktadır. Çerçevesi ile istenildiğinde çok farklı alanlarda da taşınarak kullanımları vardır. Cam bölmeler ile yaşam alanlarımızda her daim taşınmaya elverişli değildir. Cam bölme işi iyi derece bir mühendislik gerektirmektedir. Firmamız bu alanda alanında uzman deneyimli personeller ile çalışmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu duvarlar hakkında detaylı bilgi için yapmanız gereken firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bağlantı kurmanızdır. Ofisinizin ya da iş yerlerinizin cam bölme duvar sistemlerine uygun olup olmadığını öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen iletişime geçiniz.

Cam Bölme Sistemleri

Cam bölme duvar sistemleri ile gün ışığından faydalanarak geniş ve ferah alanlar yaratmak mümkündür. Düz cam ya da renkli cam modelleri ile yaşam alanlarınıza farklılık katmak üstelik çok daha hesaplı fiyatlar ile firmamız tarafından sunulmaktadır. Cam bölme duvarlarda plastik ya da diğer kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Özellikle ofislerinizde aydınlatma, soğutma veya ısıtma gibi sorunlarınızda en etkili çözüm yolları cam duvarlar ile mümkündür. Hızlı montaj süreci ve pratik kullanımı ile ofislerinize şıklığı ve estetiği bir arada sunmanın en etkili yoludur.

Yüksek kalitede, yeniden şekil verilebilir, kolayca sökülebilir ve yerleştirilebilir bölme sistemlerimiz ile alanlarınızı daha işlevsel yapabilmekteyiz. Şeffaf ve verimli alanların yanı sıra ses ve ısı yalıtımı konusunda da ofislerinizdeki yükünüzü azaltacak bu özel sistemleri yakından incelemek istediğinizde tek yapmanız gereken bu alanda yıllardır faaliyet gösteren firmamız ile bağlantı kurmanızdır. Örnek çalışmalarımızı inceleyerek sizlerde fikir sahibi olabilirsiniz.

Cam Bölmeler Nerelerde Kullanılabilir?

Cam duvar bölmeler ofislerde ve evlerde iç mekânlar için önerilmektedir. Cam ofis bölümleri özellikle iş yerlerini taşımaktan ziyade daha işlevsel hale getirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. En çok tercih edilen yerler ise;

  • Bürolar
  • Alışveriş merkezleri
  • Ofisler
  • Dükkanlar
  • Banyolar
  • Hastaneler
  • Şirketler
  • Tiyatro-Sinema Gişe Salonları olmaktadır.

Cam bölme duvar sistemlerimiz modüler ve bağımsız elemanlardan oluşmaktadır. Isı ve ses yalıtımı konusunda yüksek bir performans göstermektedir. Gürültü emici teknik malzemeler kullanılarak özenle dizayn edilmektedir. Zarif ve estetik bir görünümleri bulunmaktadır. Maksimum oranda konfor ve işlevsellik sağlamakta aynı zamanda çevre dostu malzemelerden üretimleri yapılmaktadır. Montaj ve kurulum aşamaları kısa sürede yapılan cam bölmeler uygun fiyata alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Sizlerde yaşam alanlarınızda ince bir tasarım, görsel konfor sağlamak isterseniz hemen iletişim kanallarımızı kullanarak bağlantı kurunuz. Kolayca cam duvar siparişi oluşturabilir, alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan fikir edinebilirsiniz. Uygun fiyata daha işlevsel alanlara kavuşmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.