Seperatör Bölme

Kelime anlamı “ayırıcı” olan seperatörü işimizin merkezine aldık. Yaşam ve çalışma alanlarınızı küçük bölmelere ayırarak daha kullanışlı hale getirmeyi amaçladığımız seperatör bölme yöntemlerimizle, sizin için çözüm üreten sonuçlar yaratıyoruz.

Seperatör bölmelerimiz; Camlı Spider’lı Kısa, SNAP Derzli Alçak Bölme Duvar, Omegalı Kısa Seperatör olarak gruplandırılmıştır. Talebiniz doğrultusunda size en uygun seperatör şeklini oluşturuyoruz.

Camlı Spider’lı Kısa seperatör modelimiz, büyük salonlarda çalışması planlanan kalabalık insan sirkülasyonunun yaşandığı alanları dizayn etmek için son derece uygundur.

İhtiyacınız olan müşteri-çalışan diyaloğunu geliştirmeniz için görüşmeler yapılması gerekir ve bu esnada hafif de olsa gürültü oluşmaya başlar. Müşterileriniz, özel görüşmeler yapmak istediğinde, ona ait bir koltuk ve personelinizin çalışma masası için küçük alanlar yaratmak zorunda kalırsınız. Bunun için binaların mimari yapılarını değiştirmek imkansızdır, çok da maliyet ister. Ayrıca personeliniz, sizin için daha şeffaf bir çalışma performansı gösterecek, yakın mesafede bulunan diğer çalışma arkadaşlarıyla kısa sürede iş birliği yapacak, üstelik gün boyu süren yoğun saatler sonucu kapalı alanlar, cam bölmelerle ferah ve şık bir hale getirildiği için, personelin morali, motivasyonu yerinde olacaktır.

Kuruluşumuz, Trimline ana bayisi olma sorumluluğunu üstlenecek sorumluluk ve güce sahiptir. İhtiyaçlarınıza, marka değeri güvencesinde en iyi çözüm üretme garantisi sunar. Bu anlamda yaygın iş ve kalite örneklerimizden yola çıkarak bizi zaten tanıyorsunuzdur. Ancak henüz tanışmamışsak, yerli ve yabancı yatırımcılar için gerçekleştirdiğimiz zengin proje yelpazemize göz atmanızda fayda var. Tanınmış ve dev markalara olan ekip desteğimizle işin mutfağında çalışarak onları sahneye hazırlıyoruz. Sizin için çalışmaktan da gurur duyarız.