Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Hafif yapısı ve pratik bir şekilde demonte edilebilmeleri ile çalışma alanlarının en çok tercih edilen sistemlerden olan bölme duvar uygulamaları, estetik yapısı ile ofis alanlarınınetkileyici simgesi haline dönüşmesini sağlamaktadır. Yumuşak geçişler sayesinde çalışma alanında şık ve göz yormayan bir görsellik oluşturan ofis bölme sistemleri yüksek mukavemeti ile sağlam bir yapıdır. Yıllara meydan okuyan dayanıklılığı ile işletmelere uzun vadede de kazandırmaya devam eden bölme duvar sistemleri için düzenli olarak herhangi bir bakım yapılması da gerekmemektedir. Elektrik ve telefon kablolarının geçişine de imkan sağlayan bölme duvar sistemleri kablo saklama çözümleri ile daha güzel görünen çalışma ortamları oluşturulur.

Hafif ve Dayanıklı Bölme Duvar Sistemleri

Çok hafif bir malzemeye sahip olan ve bu özelliği sayesinde yapı ekstra yük bindirmeden her bina kullanılabilen bölme duvar sistemleri, bu hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde taşınarak istenen her yere hızlı bir şekilde tekrar kurulabilmektedir. Bölme duvar sistemlerin hafif olması dayanıksız olduğu manasına gelmemekte, tam aksine mobilyalar dahi profillere yaslanabilmektedir. Çok ince bir genişliğe sahip oldukları için örme duvarlar ile kıyaslanamayacak kadar zarif bir görünüm vaat etmektedirler. Dolu bölme sistemlerin bu inceliği aynı zamanda çalışma alanlarının daralmadan maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanılmasını da beraberinde getirir.

Erzak depolarından arşiv odalarına, envanterden özel depolama alanlarına her ticari işletmenin ihtiyaç duyduğu kapalı alanların oluşturulması için seçilebilecek en şık tercih olan bölme duvar sistemleri, tüm bu ihtiyaçların göze hoş görünecek bir biçimde oluşturulmasını sağlar. Her mekanda başarılı sonuç alınabilen bu bölme sistemlerinin montajı öncesinde çalışma alanında kapsamlı yapısal uygulamalar ya da tadilat işleri yapılması da gerebilmektedir. Kısa bir süre içinde montajı tamamlanarak ofis alanlarına şıklık ve en önemlisi de işlevsellik katmaya başlayan bölme duvarların maliyeti de tüm işletme sahiplerinin yüzünü güldürecek biçimde düşüktür.