SNAP FL Profilsiz Camlı Bölme Duvar

Düşey profillerden oluşmayan, 100 mm kalınlığında camlı bölme duvar sistemidir. SNAP ST ve SNAP BD ile tüm detaylarda entegre olabilmektedir. Çift Camlı ve Tek Camlı olarak Cam Cam`a birleşim sağlayan ünitelerden oluşmaktadır. Tamamen şeffaf ofislerin dizaynında tercih edilir.
Farklı kalınlıkta cam kullanımları 8 mm, 10 mm, 12 mm.
Temperli veya lamine camlar
Cam yüzeylerde film uygulamaları
Cam Cam`a birleşimlerde, şeffaf H profillerle birleşim
Her türlü cam kapı entegrasyonu.
Yüksek ses izolasyonu (39 – 45 dB)

Ürün Özellikleri
Snap Yapışma Cam serisiyle TRIMline tasarıma yeni bir boyut kazandırıyor. Yapışma cam serisinin fasatlarda kullanımıyla bölme duvar dizaynlarında eşsiz kombinasyonlar yakalama şansı elde ediliyor. Yapışma cam sisteminde profiller tüm camların arasında gizli olarak kalmakta, böylelikle binalardaki farklı ışık etkileri altında yansıma efektleri elde edilebilmektedir. Yapışma cam sistemiyle yalın, zarif ve şeffaf ofisler için mükemmel çözümlere ulaşmak çok daha kolaydır.

8 mm
10 mm
12 mm

Farklı kalınlıkta cam kullanımları.

0
mm derz aralığı
0
dB` ye kadar yüksek ses izolasyonu.
0
mm’ye kadar yükseklik
0
mm duvar kalınlığı

TEKNİK VE ŞEFFAF OFİSLER

SNAP FL, SNAP Derzli Bölme Duvar ailesinin bir üyesidir.
SNAP Derzli Bölme Duvar Sistemi, yüksek kaliteli bitiş malzemelerinin kullanıldığı, Dolu, Cam
ve Kapı Modüllerinden oluşan, modül birleşimi derzli, gizli taşıyıcı strüktürlü bölme sistemidir.
SNAP FL, Çift ve Tek camlarda, düşeyde hiçbir profil içermeyen cam – cama birleşim
yöntemiyle oluşmuştur. Kapı ve Dolu modüllerle entegre olabilmektedir.
Konsept, maksimum şeffaflık, derinlik ve ışığın ve görüntünün devamlılığı üzerine geliştirilmiştir.
Yüksek dayanımlı, tavan ve zemine montajlanan alüminyum profiller, arasına giren kalın
camları tutar.
Bu duvar sisteminin tasarımı, tüm bina adaptasyonlarına uygun olarak geliştirilmiş olup,
yükseklik özel üretime uygundur.

Özel Alan

SNAP FL, Düşey Profilsiz Bölme Duvar sistemde oluşan maksimum şeffaflığın tersine, ihtiyaç duyulan özel alanlar da oluşturulabilir.

Yüzey işlemleri ile ışığın etkisini kaybettirmeden, alanı kullanıcıların özel kullanıma hazırlar. Tasarım kriterlerine göre camlara film kaplanabilir, stor ve jaluziler entegre edilebilir veya ahşap luverler montajlanabilir. Kumlama, asit yıkama olabilir.

ENTEGRASYONLAR

SNAP FL sisteminin en önemli özelliği, SNAP ST ve SNAP BD sistemleri ile her noktada entegre olabilmesidir. Dolu paneller, dolap sistemleri ve kapı üniteleri ile hemyüz birleşim detayları sağlar. Tasarım kriterlerine uygun, derzli birleşimler ile mimarların çözümlerinde yer alır. Zemin, tavan, duvarlarda geri çekilmiş birleşim detayı bina toleranslarını sağlar.

KAPILAR

SNAP FL sisteminde farklı tiplerde kapı modülleri bulunur. Menteşeli, gizli menteşeli, sürgülü, şeffaf veya dolu, tüm kapılar sistemin fonksiyonunda en önemli rolü oynar. Bu kapılar prefabrike olarak hazır şekilde gelir ve sisteme monte edilir.

 

DOLU YÜZEYLER

SNAP FL sisteminin şeffaf olma özelliği kadar, tasarımda dolu panellerle birleşmesi de önemlidir. Doğal kaplama, melamin, HPL, boyalı cam, tekstil vb. tüm malzemeler kullanılabilir. Ayrıca bu malzemeler, yatay veya düşey tasarlanabilir, farklı texturelerle farklı yüzeysel efektler elde edilebilir.

DETAYLAR

SNAP FL, detaylarda kuvvetli ve zarif profillerle oluşturulmuştur. Profiller ağır camları taşımaya uygun iken aynı zamanda zemin ve tavan toleranslarını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER