SNAP Bonded Derzli Camlı Bölme Duvar

Derzli ve Klipsli Bölme Duvar Sistemi olarak SNAP Standart`in özelliklerini taşımaktadır. Camlı modüllerde, yüksek ses yalıtımı sağlamak ve perspektifte tüm cam profillerini gizlemek ve de hem yüz yapmak amacıyla profiller, camlara strüktürel olarak yapıştırılır. Yatay, düşey 6 mm fuga oluşur. Solid yüzeylerde alternatif olarak boyalı camlar sisteme entegre edilebilir.
Yatay, düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme modülleri: Dolu, Cam ve Kapı Üniteleri.
Mimari zevklere uygun arkası boyalı camlar ile dolu yüzeyler ve kapı kanatları
Koridora hemyüz özel kapı çözümleri
Ses köprülerine göre dizayn edilmiş, yüksek ses yalıtımı sağlayan, yapışma çözümü.

Ürün Özellikleri
Snap Yapışma Cam serisiyle TRIMline tasarıma yeni bir boyut kazandırıyor. Yapışma cam serisinin fasatlarda kullanımıyla bölme duvar dizaynlarında eşsiz kombinasyonlar yakalama şansı elde ediliyor. Yapışma cam sisteminde profiller tüm camların arasında gizli olarak kalmakta, böylelikle binalardaki farklı ışık etkileri altında yansıma efektleri elde edilebilmektedir. Yapışma cam sistemiyle yalın, zarif ve şeffaf ofisler için mükemmel çözümlere ulaşmak çok daha kolaydır.

0
mm duvar kalınlığı.
0
dB` ye kadar yüksek ses izolasyonu.
0
mm derz aralığı.
0
Metre’ye kadar yükseklik.
Camlı modüllerde, yüksek ses yalıtımı sağlamak ve perspektifte tüm cam profillerini gizlemek ve de hem yüz yapmak amacıyla profiller, camlara strüktürel olarak yapıştırılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER